ПланинСки лагер
Приключението е в нас и ние сме в приключението! Винаги съм се учудвала, когато някои каже: - „В тоя студ, къде си тръгнала“? Е, как къде?! Отивам на планина, ще карам
Приключението е в нас и ние сме в приключението! Винаги съм се учудвала, когато някои каже: - „В тоя студ, къде си тръгнала“? Е, как къде?! Отивам на планина, ще карам